İade Koşulları

www.payetkostikdosa.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan Payet Kostik ;yasal çerçeve içerisinde cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde iade alınabilmekte olup,ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

İade hakkının kullanılabilmesi için, cayma kararınızın www.payetkostikdosa.com’a 14 günlük süre zarfında bildirmeniz ve ürünü göndermiş olmanız gerekmektedir.

İade işlemi için iletişim siparis@payetkostiksoda.com adresimizi kullanabilirsiniz.

Paketleri açılmış ve kullanılmış  ürünler iade ve değişim kapsamı dışında yer almaktadır.Belirtilen koşullar sadece online alışverişlerde geçerlidir.

Ürün İade Süreci:

İade alındıktan sonra,iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği Payet Kostik Soda  kalite ekspertiz ekibi tarafından incelenir.

İade onaylanırsa en geç 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanarak verildiyse,kredi kartına. Havale/EFT yoluyla verildiyse,banka hesabına iade edilir.

Payet Kostik Soda ‘dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda,iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Öncelikle iade talebinizi yazılı olarak siparis@payetkostiksoda.com e-mail adresine iletmelisiniz.Talebinizi inceleyecek olan Payet Kostik Soda  müşteri hizmetleri 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacaktır. Payet Kostik Soda  müşteri Hizmetlerinin incelemesini takiben ileteceği adrese iade etmek istediğiniz ürünü,teslim aldığınız şekliyle, ürün kutusu,ambalajı Payet Kostik Soda   ‘ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle,eksiksiz olarak iletmelisiniz.İade gönderimi sırasında,kargo firmasından,ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle,ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelebilecek bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu,kargo ve sigorta masrafları dahil oluşacak tüm masraflar iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.Belirtilen koşullar sadece online alışverişlerde geçerlidir.