Ucuz Kostik

Üretici Ve İthalatçı firma olan şirketimiz en kaliteli ve uygun fiyat kostik tedarikiçi için siparişlerinizi beklemektedir. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı prensiplerimiz ve değerlerimizdir.

 

Payet Kostik Soda Hakkında Kısaca Kullanım Alanları Hakkında Bilgi Vermemiz Gerekir ise ;

Payet Kostik teknik gevreği
Payet Kostik gevreği (şaşkın sodyum hidroksit gevreği) beyaz renkli, çok higroskopik, suda ve alkolde çok çözünen bir madde birikmesi. Formül NaOH’dir. Teknik sodyum hidroksit pulları, sıvı kostik soda derecesinin buharlaştırılmasıyla elde edilir.
Payet Kostik, organik sentez işlemlerinde, petrol ürünlerinin rafinajında, viskoz ipeğin üretiminde tekstil endüstrisinde ve ağartıcı kumaşlarda, kâğıt ve anilin endüstrisinde, sabun yapımı, alüminyum ve sodyum metal üretimi, çözünür cam, alkali akümülatörler, Trilon B
sodyum hidroksit pulları demiryolu ve motor taşımacılığı ile taşınır. 25 kg’lık, 50 kg’lık polipropilen torbalarda, özel yumuşak konteynerler maksimum 1.000 kg, en kısa sürede 60 kg’lık polietilen varil (üye olmadan) ürünün ambalajlanması için kullanılır. BDT dışındaki ülkeler için 20 ve 40 metrelik deniz vagonlarında ulaşım yapılabilir.
Kostik Soda Lye, endüstrideki en yaygın kullanılan kimyasallardan biridir. sodyum hidroksit bir aderansdır, müşterilerimize karşı yüksek bir kolaylık düzeyi garanti ediyoruz.
Dünya çapında, dikenli sodaların en büyük kullanıcıları alüminyum endüstrisi, kağıt hamuru ve kağıt sanayi ve kimya endüstrisidir. Ana uygulamalar, temizlik maddesi olarak su arıtma ve su arıtma, ya da nişasta üretimi ya da petrokimya endüstrisinde kükürt giderme için kimyasal endüstrisinde geniş bir kullanım alanıdır.
Sodyum hidroksit (NaOH) su içinde kesin. Payet Kostik, her ikinci sanayide geniş bir uygulama yelpazesinin arkasında yer alan hermetik sızdırmaz bir temeldir. Tuzun elektrolizinden klor ve hidrojen hesaba katılarak asit soda üretiyoruz
salamura. Avrupa’da beş doğal dünyada ve atmosferindeki üretimimizle
Payet Kostik Paketleme
Dikenli soda küspesi için iki adet iyi huylu ambalajımız var. Birinci sodyum hidroksit ambalajı, Jumbo Torba’da 25 kg PP / PE torbalar (jumbo çuvalının ağırlığı .250MT’dir). Kapının ortasındaki ambalaj formunda: 25 kg PP / PE palet hesabını kontrol ederken küçülüyor.
Lütfen ambalaj çeşitliliği için albümleri kontrol edin.
Payet Kostik (Ucuz Kostik )
Genellikle sanayi ve kimya imalat şirketleri tarafından kullanılan Payet Kostik pul veya sodyum hidroksit. Bazı alanlarda düşmanca soda kullanımı:
Rafineriler Alümina
plastik ambalaj
Sabun ve temizleyiciler
Deterjan
Tekstil teslim
Yağ arıtma
Su arıtma
Metal denetim
Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkeleri gibi dünyanın en çok pay alanlarının her yerine, en iyi karakter ve en rekabetçi fiyat ile pul vitriyolik soda ihraç ediyoruz.
Payet Kostik Formülü
Sodyum hidroksit, çeşitli endüstrilerdeki uygulamalara göre bazı söz ve formüllerle bilinir, örneğin:
Sodyum hidroksit (NaOH), saflık / parçalama: Min. 99,50
Klorür / NaCl, saflık / ekstraksiyon: Maks. 0.10
Sodyum karbonat / Na2CO3, saflık / montaj yer alır, Maks. 0.40
PAYET KOSTIK ŞARTNAME
PAYET KOSTIK Teknik Özellikleri
NaOH 99.16 %W
Na2CO3 olarak karbonat 0.43 %W
NaCl olarak klorür 0.06 %W
Na2SO4 olarak sülfat 0.0047 %W
SiO2 olarak silikat 0.0019 %W
Fe 12.5 mg/Kg
Suda çözünmez 0 %W
Al2O3 olarak alüminyum <20 mg/Kg
Pb olarak ağır metaller <20 mg/Kg

Payet Kostik Soda 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by